[WAW] Challenge Accepted

O inicjatywie: tworzymy bezpieczne miejsce/przestrzeń dla doświadczonych managerów w Warszawie – którzy przyjęli wyzwanie szukania pracy (aktywnie i pasywnie) – by mogli wymieniać się swoimi doświadczeniami; wspierać się przez słuchanie, dobre słowo lub informacje; wzajemnie się inspirować.

Tematy w najbliższym czasie:
18.6. (F)Acing interviews (case)
16.7. HR Director – Full Disclosure (gość)
30.7. Gdy szukanie pracy trwa dłużej niż 6 miesięcy (case)
27.8. LinkedIn dla szukających pracy (warsztat)

Tematy z przeszłości:
Q&A z doświadczonym headhunterem w trybie “full disclosure”
Interim Manager (gość)
CV 50+ (case)

Ważne: spotkania odbywają się w godzinach 17:45 – 20:30 i są bezpłatne. Po nich interakcja jest kontynuowana online w zamkniętej grupie LinkedIn, w której się także dzielimy podsumowaniem i materiałami.

Tak wygląda grupa:

– 10% Finance Director
– 13% Business Unit Manager / Director
– 13% (Senior) Consultant
– 13% HR Director
– 13% Sales & Marketing
– 18% Others: IT, Logistics itd.
– 20% Managing Director / CEO

Chcesz uczestniczyć? Wyślij maila ze swoim CV do opiekuna inicjatywy Izabeli Michaliszyn na adres: Challenge.Accepted@CareerAngels.eu, która podeśle formularz zgłoszeniowy z klauzulą poufności. By zapewnić bezpieczeństwo i komfort wszystkich obecnych, weryfikujemy każdą z osób poprzez krótką rozmowę telefoniczną. Osoby zweryfikowane otrzymają dokładny adres przed każdym spotkaniem.

Chcesz się podzielić swoją przestrzenią? Masz miejsce w centrum Warszawy dostosowane do spotkań biznesowych? Chcesz, aby dowiedziało się o nim ok. 30 nowych osób? Możemy się spotkać u Ciebie. Napisz do Sandry Bichl: Sandra.Bichl@CareerAngels.eu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*