Wybrane ogłoszenia polecone przez ShareHire

ShareHire jest największym w Polsce dostawcą programów poleceń rekrutacyjnych. Dostęp do obsługiwanych przez nich systemów posiada ponad 150 tysięcy pracowników ich klientów! Dla naszej społeczności wybrali kilka ofert:

 Product Manager (Insurance / banking) – Allegro Pay
Allegro o swojej ofercie: Allegro Pay to największy w europie środkowej fintech – jedyne miejsce gdzie na taką skalę można obsługiwać finanse korzystając z najnowszych technologii. Szukamy doświadczonych i dociekliwych osób, które chcą tworzyć wysokowydajne i stabilne rozwiązania (np. obsługa tysięcy RPS na stronie przedmiotu) oraz pragną się rozwijać budując rozwiązania dla milionów ludzi.
Aby aplikować, kliknij w ten link.

 Dyrektor ds. Produktów Trade Finance
BOŚ Bank o sobie: Jesteśmy polskim Bankiem. Od 1997 r. nasze akcje są notowane na rynku podstawowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
Aby aplikować, kliknij w ten link.

 Zastępca Kierownika Kontraktu
Budimex o sobie: Grupa Budimex jest liderem wśród pracodawców branży budowalnej – organizacją z wieloletnim doświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Należymy do hiszpańskiej grupy Ferrovial, jednej z największych firm działających w sektorze infrastruktury na świecie. Zatrudniamy w Polsce ponad 7 000 osób i współpracujemy z 12 000 kontrahentów realizując ponad 300 kontraktów w ciągu roku. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.
Aby aplikować, kliknij w ten link.

 Dyrektor ds. Rozwoju Telemedycyny
Medicover o sobie: Od ponad 20 lat zapewniamy naszym pacjentom pełną opiekę medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, laboratorium, diagnostykę obrazową, stomatologię i kompleksową opiekę szpitalną. Oferujemy również opiekę osobom starszym oraz rozwiązania dotyczące ubezpieczeń, a także systemu kafeteryjnego dla pracowników.
Aby aplikować, kliknij w ten link.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ShareHire? Jako pionier programów poleceń rekrutacyjnych dostępnych online oraz przez SMS od kilku lat znajdują się w centrum cyfrowej i społecznościowej rewolucji w obszarze pozyskiwania nowych oraz angażowania dotychczasowych pracowników.

 Skontaktuj się z Hi@ShareHire.pl lub zajrzyj na ich stronę internetową klikając tutaj.

PS. Jeśli potrzebujesz pomocy w aplikacji na powyższe ogłoszenia, skontaktuj się z Bichl.Sandra@CareerAngels.eu, w tytule wpisując “Share Hire”.