Wybrane ogłoszenia polecone przez ShareHire


ShareHire jest największym w Polsce dostawcą programów poleceń rekrutacyjnych. Dostęp do obsługiwanych przez nich systemów posiada ponad 150 tysięcy pracowników ich klientów! Dla naszej społeczności wybrali kilka ofert:

Menedżer ds. Sprzedaży (Łódź/Rzeszów)
Asseco o sobie: Asseco Poland jest największym polskim producentem oprogramowania notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od ponad 30 lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie, dla firm z kluczowych dla gospodarki sektorów.
Aby aplikować, kliknij w ten link.

DevOps Engineer (Wrocław)
Allegro o sobie: Dawno temu, kiedy Allegro było startupem, zatrudnialiśmy zespół, który swobodnie mieścił się na kanapie. Dziś jesteśmy najpopularniejsza platformą zakupową w Polsce, mamy biura w pięciu różnych miastach i zatrudniamy ponad 2300 osób, z czego niemal 1000 to inżynierowie i specjaliści IT. Od października 2020 roku jesteśmy Spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Aby aplikować, kliknij w ten link.

Kierownik Sekcji w Fabryce Pralek (Łódź)
B/S/H o sobie: BSH reprezentuje wiele znanych na całym świecie marek urządzeń AGD*, takich jak Bosch, Siemens, Gaggenau i Neff, oraz siedem marek lokalnych.
Aby aplikować, kliknij w ten link.

Chcesz dowiedzieć się więcej o ShareHire? Jako pionier programów poleceń rekrutacyjnych dostępnych online oraz przez SMS od kilku lat znajdują się w centrum cyfrowej i społecznościowej rewolucji w obszarze pozyskiwania nowych oraz angażowania dotychczasowych pracowników.

 Skontaktuj się z Hi@ShareHire.pl lub zajrzyj na ich stronę internetową klikając tutaj.

PS. Jeśli potrzebujesz pomocy w aplikacji na powyższe ogłoszenia, skontaktuj się z Bichl.Sandra@CareerAngels.eu, w tytule wpisując “Share Hire”.