Program: 25+ lat doświadczenia

Program: 25+ lat doświadczenia

Program: 25+ lat doświadczenia

Masz ponad 25 lat doświadczenia zawodowego? Szukasz pracy? Spędzasz godziny, dni, tygodnie na przeglądaniu ogłoszeń o pracę, wysyłając dziesiątki, a nawet setki CV i… nie dostajesz żadnej odpowiedzi? Wydaje Ci się, że robisz wszystko, co tylko możliwe, ale nadal nie możesz znaleźć zatrudnienia? Zdarza Ci się usłyszeć (pomiędzy wierszami lub wprost): „Pańskie doświadczenie jest imponujące, ale wiek już nie ten”? Jeśli Twoja odpowiedź na powyższe pytania brzmi „tak”, to ten program został stworzony właśnie dla Ciebie!

Szukamy 5 osób, którym od co najmniej 9 miesięcy nie udaje się znaleźć pracy, aby zaoferować im ***BEZPŁATNE*** wsparcie (w trybie 1:1) w skutecznym poszukiwaniu pracy.

Program obejmuje 6 sesji, podczas których Twój „Anioł Kariery” (dedykowany konsultant) będzie pracował z Tobą nad opracowaniem indywidualnej strategii poszukiwania pracy oraz wdrożeniem jej w życie. Aspekty, na których się skupicie, to m.in.:
dokumenty aplikacyjne (CV, CV dostosowane pod systemy ATS),
– lista headhunterów i potencjalnych pracodawców,
– przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej,
wizerunek w sieci, w tym LinkedIn,
– umiejętności networkingowe, itp.

Przed każdą sesją otrzymasz materiały do przeczytania oraz „pracę domową” do wykonania. Po każdej sesji wyjdziesz z konkretnymi materiałami, wiedząc dokładnie, co zrobić dalej oraz w jaki sposób to zrobić.

! Ważne: musisz być w stanie poświęcić 4-5 godzin dziennie na szukanie pracy pod okiem Career Angels.

Warunki zgłoszenia do programu: 25+ lat doświadczenia

Zgłoś się do programu, jeśli:
– masz co najmniej 25 lat doświadczenia,
– szukasz pracy od min. 9 miesięcy
– posiadasz realistyczny cel poszukiwania pracy
– pracujesz w języku angielskim.

Wybierzemy 5 osób, które otrzymają ***BEZPŁATNE*** wsparcie w skutecznym poszukiwaniu pracy. Forma programu → sesje 1:1 trwające do 3 miesięcy.

W celu rejestracji prosimy o wypełnienie formularza na stronie:
https://careerangels.eu/pl/25lat-doswiadczenia/

Zapisy trwają do 30.06.2024 do końca dnia.

W razie pytań skontaktuj się z nami, wysyłając wiadomość na adres Program@CareerAngels.eu. W tytule wiadomości wpisz: „25+ lat doświadczenia”.