CV dla executives i doświadczonych managerów


Zapraszamy na kolejne bezpłatne spotkanie dla doświadczonych managerów: „CV dla executives i doświadczonych managerów. Dla rekrutera vs. dla ATS vs. dla biznesu (z prawdziwymi przykładami)”.

Termin: 24.02.
Miejsce: Centrum Warszawy
17:45 rejestracja
18:15 część merytoryczna
20:00 networking

Każdy z nas ma jakieś CV, ale obecnie jedna wersja nie wystarczy (i nie chodzi nam o wersje językowe). Życiorys jest wizytówką, która może zapewnić nam interview, lub sprawić że nasza kandydatura trafi do kosza. Co w 2020 roku oznacza „dobre CV”? Na spotkaniu powiemy, dlaczego każdy Executive i doświadczony Manager powinien przygotować 3 wersje CV (w wielu aspektach nie mające ze sobą nic wspólnego).

W zależności od kanału rekrutacji oraz omówimy na prawdziwych przykładach różnice w przygotowaniu CV:
– dla rekrutera
– dla biznesu
– dla ATS

Chcesz uczestniczyć?

Wyślij maila do 18.02 do 11:00 ze swoim CV/linkiem do profilu na Linkedin oraz numerem telefonu wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym z klauzulą poufności na adres: Challenge.Accepted@CareerAngels.eu. By zapewnić bezpieczeństwo i komfort wszystkich obecnych, weryfikujemy każdą z osób poprzez krótką rozmowę telefoniczną. Osoby zweryfikowane otrzymają dokładny adres przed każdym spotkaniem.

O inicjatywie:

Tworzymy miejsce / przestrzeń dla doświadczonych managerów w Warszawie – którzy przyjęli wyzwanie znalezienia pracy – by mogli wymieniać się swoimi doświadczeniami; wspierać się przez słuchanie, dobre słowo lub informacje; wzajemnie się inspirować.

Więcej info znajdziesz tutaj: https://bit.ly/2uKEeGF