[Bezpłatny warsztat] Jak zhackować LinkedIn (21.10.)

Zapraszamy na kolejne bezpłatne spotkanie dla doświadczonych managerów: „Jak zhackować LinkedIn – dla szukających pracy”.

Termin: 21.10.
Miejsce: Centrum Warszawy
17:45 rejestracja
18:15 część merytoryczna
20:00 networking

Uwaga: NIE będziemy omawiać podstaw. Uczestnicy dostaną materiały przed warsztatem, by się przygotować we własnym zakresie.

Podczas warsztatu pokażemy:

  • jak „zhackować” LinkedIn – czyli poprawić własny profil, by znaleźć się w rekomendowanych kandydatach w ogłoszeniach
  • jak zoptymalizować profil pod „człowieka” oraz pod „algorytm”
  • omówimy tzw. „user persona” – czyli zachowania użytkowników – przede wszystkim te, które nie są efektywne, a wręcz przeszkadzają w szukaniu pracy

Pokażemy, jak w stosunkowo łatwy i bardzo profesjonalny sposób przygotować i wdrożyć strategię odpowiedniej aktywności na LinkedIn, by zostać pozytywnie zauważonym przez grupę docelową, czyli potencjalnych pracodawców.

Chcesz uczestniczyć?

Wyślij maila do 16.10. do 11:00 ze swoim CV/linkiem do profilu na Linkedin oraz numerem telefonu wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym z klauzulą poufności na adres: Challenge.Accepted@CareerAngels.eu. By zapewnić bezpieczeństwo i komfort wszystkich obecnych, weryfikujemy każdą z osób poprzez krótką rozmowę telefoniczną. Osoby zweryfikowane otrzymają dokładny adres przed każdym spotkaniem.

O inicjatywie:

Tworzymy miejsce / przestrzeń dla doświadczonych managerów w Warszawie – którzy przyjęli wyzwanie znalezienia pracy – by mogli wymieniać się swoimi doświadczeniami; wspierać się przez słuchanie, dobre słowo lub informacje; wzajemnie się inspirować.

Więcej info znajdziesz tutaj: https://bit.ly/2uKEeGF