[Bezpłatny wykład] Personal branding (14.01)

Zapraszamy na kolejne bezpłatne spotkanie dla doświadczonych managerów: „Kandydacie, ile masz osobowości?”.

Termin: 14.01.
Miejsce: Centrum Warszawy
17:45 rejestracja
18:15 część merytoryczna
19:30 networking

O wykładzie:

Zdecydowana większość kandydatów cierpi na tzw. „multiple personality disorder” – innymi słowy: zależnie od kanału, przez który kontaktuje się rekruter lub decydent, może mieć wrażenie, że ma do czynienia z (trochę lub bardzo) inną osobą. Brak konsekwencji przedstawienia siebie (autoprezentacji) w CV, na profilu LinkedIn, przez telefon i na rozmowach w dużej mierze wpływa na odbiór poziomu kompetencji kandydata oraz na sukces w rekrutacji.

Kolejne sygnały niekonsekwentnego budowania własnej marki:
– podsumowanie zawodowe: brak lub generyczne
– sprzeczny feedback od osób oceniających kandydata

Podczas spotkania, na które zaprosiliśmy dwóch ekspertów z obszarów autoprezentacji / savoir-vivre oraz wizerunku w sieci / na LinkedIne, uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzić siebie i nakreślić swoje mocne strony oraz obszary do poprawy.

Chcesz uczestniczyć?

Wyślij maila ze swoim CV / linkiem do profilu na Linkedin oraz numerem telefonu wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym z klauzulą poufności: Challenge.Accepted@CareerAngels.eu. By zapewnić bezpieczeństwo i komfort wszystkich obecnych, weryfikujemy każdą z osób poprzez krótką rozmowę telefoniczną. Osoby zweryfikowane otrzymają dokładny adres przed każdym spotkaniem.

O inicjatywie:

Tworzymy miejsce / przestrzeń dla doświadczonych managerów w Warszawie – którzy przyjęli wyzwanie znalezienia pracy – by mogli wymieniać się swoimi doświadczeniami; wspierać się przez słuchanie, dobre słowo lub informacje; wzajemnie się inspirować.

Więcej info znajdziesz tutaj: https://bit.ly/2uKEeGF