[Bezpłatny wykład] Networking a szukanie pracy

Zapraszamy na kolejne bezpłatne spotkanie dla doświadczonych managerów: „Networking a Szukanie pracy – odpowiednia strategia oraz najczęstsze błędy”.

Termin: 20.04.
Miejsce: online (Zoom)
17:45 rejestracja
18:30 część merytoryczna

Istnieją cztery kanały, by wygenerować oferty pracy, które się różnią pod kątem efektywności (dane na 2019):

  • kontakt bezpośredni: 39%
  • networking 35%
  • ogłoszenia o pracę: 18%
  • headhunterzy: 8%

W zeszłym roku „networking” – zdobycie pracy poprzez umiejętne budowanie relacji z nowymi i starymi kontaktami – zdobył drugie miejsce!

Prognozujemy, że w 2020 będzie podobnie, ponieważ teoretycznie rekomendowany kandydat jest już wstępnie sprawdzony i wzbudza większe zaufanie – innymi słowy – jest (teoretycznie) mniejsze ryzyko, że się nie sprawdzi.

Podczas webinaru pokażemy, jak metodycznie poukładać strategię networkingu oraz najczęściej popełniane błędy.

Chcesz uczestniczyć?

Wyślij maila do 14.04 do 11:00 ze swoim CV/linkiem do profilu na Linkedin oraz numerem telefonu wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym z klauzulą poufności na adres: Challenge.Accepted@CareerAngels.eu. By zapewnić bezpieczeństwo i komfort wszystkich obecnych, weryfikujemy każdą z osób poprzez krótką rozmowę telefoniczną. Osoby zweryfikowane otrzymają dokładny adres przed każdym spotkaniem.

O inicjatywie:

Tworzymy miejsce / przestrzeń dla doświadczonych managerów w Warszawie – którzy przyjęli wyzwanie znalezienia pracy – by mogli wymieniać się swoimi doświadczeniami; wspierać się przez słuchanie, dobre słowo lub informacje; wzajemnie się inspirować.

Więcej info znajdziesz tutaj: https://bit.ly/2uKEeGF