[Bezpłatny wykład] Motywacja (09.09)

Zapraszamy na kolejne bezpłatne spotkanie dla doświadczonych managerów: „O motywacji”.

Termin: 09.09.
Miejsce: Centrum Warszawy
17:45 rejestracja
18:15 część merytoryczna
20:00 networking

O wykładzie:

Obecnie coraz większą rolę przypisuje się motywacji, to siła napędowa działania. To m.in. dzięki niej osiągamy marzenia i cele. W życiu osobistym i zawodowym automotywacja pozwala nam pokonywać trudności.

A co by było gdybyś się dowiedział, że codziennie popełniasz błędy, które osłabiają Twoje starania? O tym jakie błędy popełniamy, ile, jak je przezwyciężać, porozmawiamy z Marcinem Capigą, coachem, certyfikowanym trenerem biznesu i autorem książki „Motywacja przez wielkie M”.

Chcesz uczestniczyć?

Wyślij maila ze swoim CV/linkiem do profilu na Linkedin oraz numerem telefonu wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym z klauzulą poufności na adres: Challenge.Accepted@CareerAngels.eu. By zapewnić bezpieczeństwo i komfort wszystkich obecnych, weryfikujemy każdą z osób poprzez krótką rozmowę telefoniczną. Osoby zweryfikowane otrzymają dokładny adres przed każdym spotkaniem.

O inicjatywie:

Tworzymy miejsce / przestrzeń dla doświadczonych managerów w Warszawie – którzy przyjęli wyzwanie znalezienia pracy – by mogli wymieniać się swoimi doświadczeniami; wspierać się przez słuchanie, dobre słowo lub informacje; wzajemnie się inspirować.

Więcej info znajdziesz tutaj: https://bit.ly/2uKEeGF