[Bezpłatny wykład] Managerze, konkurujesz średnio z 1000 innymi o nowe stanowisko. Jak wyróżnić się na tle innych kandydatów?


Zapraszamy na kolejne bezpłatne spotkanie dla doświadczonych managerów: „Managerze, konkurujesz średnio z 1000 innymi o nowe stanowisko. Jak wyróżnić się na tle innych kandydatów?”.

Termin: 03.02.
Miejsce: Centrum Warszawy
17:45 rejestracja
18:15 część merytoryczna
20:00 networking

Aplikując na stanowisko managerskie konkurujesz średnio z tysiącem innych osób. Jak zidentyfikować oraz wyartykułować swój tzw. USP – Unique Selling Proposition? Innymi słowy: dlaczego akurat Ty masz dostać ofertę pracy? Albo jeszcze inaczej: jakie argumenty przemawiają za tym, by Cię zaprezentować na tzw. short liście?

Dodatkowo na spotkaniu:
– wskażemy praktyczne narzędzia do odkrycia wyjątkowych cech i kompetencji
– przeanalizujemy 8 obszarów Personal Branding i jak one wpływają na Twój wizerunek na rynku pracy, czytaj: co możesz zrobić, by zwiększyć szansę na dotarcie do najciekawszych ofert (i ich otrzymanie).

Chcesz uczestniczyć?

Wyślij maila do 28.01 do 11:00 ze swoim CV/linkiem do profilu na Linkedin oraz numerem telefonu wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym z klauzulą poufności na adres: Challenge.Accepted@CareerAngels.eu. By zapewnić bezpieczeństwo i komfort wszystkich obecnych, weryfikujemy każdą z osób poprzez krótką rozmowę telefoniczną. Osoby zweryfikowane otrzymają dokładny adres przed każdym spotkaniem.

O inicjatywie:

Tworzymy miejsce / przestrzeń dla doświadczonych managerów w Warszawie – którzy przyjęli wyzwanie znalezienia pracy – by mogli wymieniać się swoimi doświadczeniami; wspierać się przez słuchanie, dobre słowo lub informacje; wzajemnie się inspirować.

Więcej info znajdziesz tutaj: https://bit.ly/2uKEeGF