[Bezpłatny wykład] Job Crafting (26.08)

Zapraszamy na kolejne bezpłatne spotkanie dla doświadczonych managerów: „Job Crafting”.

Termin: 26.08.
Miejsce: Centrum Warszawy
17:45 rejestracja
18:15 część merytoryczna
20:00 networking

O Job Craftingu:

Szukając pracy, chcemy ją znaleźć. Jak ją mamy, zapominamy, że powinna też sprawiać radość. Jak mieć satysfakcję z pracy, aby nie szukać kolejnej? Pomocny może być Job Crafting – metoda modelowania pracy.

Podczas spotkania dowiemy się: jak craftować zadania i sens pracy. Porozmawiamy, jak wykorzystać mocne strony, łączyć pracę z talentami/wartościami. Omówimy, jak pokonywać trudności, by czerpać z pracy zadowolenie. I czego szukać, by nowe zatrudnienie miało sens na dłużej.

Chcesz uczestniczyć?

Wyślij maila ze swoim CV/linkiem do profilu na Linkedin oraz numerem telefonu wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym z klauzulą poufności na adres: Challenge.Accepted@CareerAngels.eu. By zapewnić bezpieczeństwo i komfort wszystkich obecnych, weryfikujemy każdą z osób poprzez krótką rozmowę telefoniczną. Osoby zweryfikowane otrzymają dokładny adres przed każdym spotkaniem.

O inicjatywie:

Tworzymy miejsce / przestrzeń dla doświadczonych managerów w Warszawie – którzy przyjęli wyzwanie znalezienia pracy – by mogli wymieniać się swoimi doświadczeniami; wspierać się przez słuchanie, dobre słowo lub informacje; wzajemnie się inspirować.

Więcej info znajdziesz tutaj: https://bit.ly/2uKEeGF