[Bezpłatny webinar] Jak się przygotować do rozmów kwalifikacyjnych online & offline? Są różnice!

Zapraszamy na kolejne bezpłatne spotkanie dla doświadczonych managerów: „Jak się przygotować do rozmów kwalifikacyjnych online & offline? Są różnice!”.

Termin: 11.05.
Miejsce: online (Zoom)
Godzina: 18:00

Czym się różnią rozmowy kwalifikacyjne online od offline? Wydaje Ci się, że rozmowa kwalifikacyjna via Skype jest tym samym, co rozmowa w realu? Nic bardziej mylnego!

Podczas webinaru nakreślimy różnice pomiędzy rozmowami rekrutacyjnymi prowadzonymi online i offline. Podzielimy się także najważniejszymi wskazówkami, jak przygotować się odpowiednio do rozmów kwalifikacyjnych online i offline!

Pokażemy także w jaki sposób standardowi kandydaci (ok. 75%) odpowiadają na pytania podczas rozmów kwalifikacyjnych i jak można to zrobić jeszcze lepiej – by się pozytywnie wyróżnić.

Chcesz uczestniczyć?

Wyślij maila do 14.04 do 11:00 ze swoim CV/linkiem do profilu na Linkedin oraz numerem telefonu wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym z klauzulą poufności na adres: Challenge.Accepted@CareerAngels.eu. By zapewnić bezpieczeństwo i komfort wszystkich obecnych, weryfikujemy każdą z osób poprzez krótką rozmowę telefoniczną. Osoby zweryfikowane otrzymają dokładny adres przed każdym spotkaniem.

O inicjatywie:

Tworzymy miejsce / przestrzeń dla doświadczonych managerów w Warszawie – którzy przyjęli wyzwanie znalezienia pracy – by mogli wymieniać się swoimi doświadczeniami; wspierać się przez słuchanie, dobre słowo lub informacje; wzajemnie się inspirować.

Więcej info znajdziesz tutaj: https://bit.ly/2uKEeGF