[Bezpłatny warsztat] Networking (28.01)

Zapraszamy na kolejne bezpłatne spotkanie dla doświadczonych managerów: „Networking a szukanie pracy – jak? Jak nie? Co działa? Co nie?”.

Termin: 28.01.
Miejsce: Centrum Warszawy
17:45 rejestracja
18:15 część merytoryczna
19:30 networking

Czy wykorzystać znajomych do szukania pracy? Jak umiejętne nawiązywać i budować relacje? Gdzie jest granica? Co (nie) działa? Komu można co napisać? Jak do tego podejść, by było elegancko i profesjonalnie?

Jakie są największe błędy, które z góry nas wyeliminują?

Warsztatowo wypracujemy:
– najbardziej odpowiednie podejście do tzw. „networkingu” przy szukaniu pracy – online, jak i offline
– kryteria definiujące strategiczne segmenty własnej sieci kontaktów
– treści wiadomości

Pokażemy także, jak wykorzystać LinkedIn w całym procesie.

Przynieście swoje wizytówki oraz swoje wersje tzw. elevator pitch, które możecie w bezpieczny sposób przetestować i przećwiczyć.

Chcesz uczestniczyć?

Wyślij maila ze swoim CV / linkiem do profilu na Linkedin oraz numerem telefonu wraz z podpisanym formularzem zgłoszeniowym z klauzulą poufności: Challenge.Accepted@CareerAngels.eu. By zapewnić bezpieczeństwo i komfort wszystkich obecnych, weryfikujemy każdą z osób poprzez krótką rozmowę telefoniczną. Osoby zweryfikowane otrzymają dokładny adres przed każdym spotkaniem.

O inicjatywie:

Tworzymy miejsce / przestrzeń dla doświadczonych managerów w Warszawie – którzy przyjęli wyzwanie znalezienia pracy – by mogli wymieniać się swoimi doświadczeniami; wspierać się przez słuchanie, dobre słowo lub informacje; wzajemnie się inspirować.

Więcej info znajdziesz tutaj: https://bit.ly/2uKEeGF